Pracie pásiky GreenSun

Kód: 70026
€7,80 €0,26 / 1 ks
Skladom
  • S pracím gélom vopred odmeraným v každom hárku sa už nemusíte starať o meranie a nalievanie správneho množstva pracieho prostriedku.

  • Šetrí čas a námahu, ale tiež eliminuje riziko nadmerného alebo nedostatočného používania čistiaceho prostriedku, čo môže mať za následok neúčinné čistenie alebo plytvanie.

  • Najlepšia kombinácia ekologickej udržateľnosti a používateľského pohodlia

  • Ideálne na školské internáty pre deti, výlety, či pre domácnosť, kde je pranie výsadou muža

Detailné informácie

Darček zdarma
BIO kvalita
Vhodné do čističiek odpadových vôd
Doprava
Doprava až k Vám domov
V rámci okresu Žiar nad Hronom ZADARMO
Eliminácia plastového odpadu
Eliminácia plastového odpadu
Šetrenie životného prostredia
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Množstvo tovaru na jednom mieste

Podrobný popis

Prací pásik GreenSun, nový ekologický druh pracieho prostriedku, predstavuje revolúciu v spôsobe prania bielizne prostredníctvom inovácii založených na rastlinnej báze pracích prostriedkov. Je to bezodpadová a ekologická alternatíva k tradičným tekutým a práškovým prostriedkom na trhu. Urobte krok smerom k zelenšej stránke života. Vyrobené vo Švédsku.

Pracie pásiky GreenSun sú prirodzenou voľbou pre tých, ktorým záleží na životnom prostredí a vlastnom zdraví. Naše pracie pásiky sú vyrobené zo zmesi rastlinných zložiek a sú biologicky odbúrateľné a šetrné k citlivej pokožke. Žiadne agresívne chemikálie ale využitie sily prírody v pracích pásikoch GreenSun získanej z rastlín.

Pracie pásiky GreenSun menia hru v priemysle pracích prostriedkov a získavajú širokú popularitu. Toto inovatívne riešenie nahrádza tradičný prací prostriedok vysoko koncentrovaným pracím prostriedkom vo forme malého pásiku. Znížením množstva potrebnej vody bola minimalizovaná veľkosť a prepravné náklady pracieho prostriedku a zároveň sa znížila uhlíková stopa. Okrem týchto výhod, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, poskytujú pracie pásiky GreenSun ako prací prostriedok tiež vynikajúci používateľský zážitok.

S produktom vopred odmeraným v každom hárku sa už používatelia nemusia starať o meranie a nalievanie správneho množstva pracieho prostriedku. To nielen šetrí čas a námahu, ale tiež eliminuje riziko nadmerného alebo nedostatočného používania čistiaceho prostriedku, čo môže mať za následok neúčinné čistenie alebo plytvanie. Záverom možno povedať, že pracie pásiky GreenSun ako prací prostriedok ponúkajú víťaznú kombináciu ekologickej udržateľnosti a používateľského pohodlia

Dodatočné parametre

Kategória: Hypoalergénne ekolgické pracie gély
Hmotnosť: 0.12 kg