Tuhé šampóny

Tuhý šampón je typ šampónu, ktorý je v pevnej forme podobné mydlu. Na rozdiel od tradičných tekutých šampónov, ktoré sa nachádzajú v plastových fľašiach, tuhý šampón je balený v papierovom obale, ktorý je šetrnejší k životnému prostrediu. Je ideálny pre cestovanie, pretože je ľahký, neobsahuje tekutinu a nemusíte sa obávať presýpacieho efektu alebo pretečenia v batožine. Pre jeho jednoduchú aplikáciu sa vám nestane, že zbytočne vylejete niekoľkonásobné množstvo ako je potrebné. Preto vydrží dlhšie. Ideálny aj pre deti, pretože tuhý šampón nepotečie pri aplikácii inam, ako na vlásky, čo pri aplikácii z bežnej fľaše nie je vždy možné zabezpečiť, hlavne keď sa deti vo vani hrajú alebo šantia vo vode.
Tuhý šampón je jednoduchý na použitie. Stačí ho vmasírovať do mokrých vlasov a pokožky hlavy, kde vytvára penivú zmes. Po opláchnutí sa ľahko zmyje, nezanechávajúc žiadne zvyšky a nezaťažuje vlasovú pokožku.

1 položiek celkom
Olivia sampon rozmarin
€4,50 –11 %
€4

Najlepší liek proti lupinám, Ricínový olej pokožku hlavy hydratuje, Vynikajúci na liečbu vypadávania vlasov a rozštiepených končekov.

Kód: 267
Darček zdarma
BIO kvalita
Vhodné do čističiek odpadových vôd
Doprava
Doprava až k Vám domov
V rámci okresu Žiar nad Hronom ZADARMO
Eliminácia plastového odpadu
Eliminácia plastového odpadu
Šetrenie životného prostredia
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Množstvo tovaru na jednom mieste